KDO JSME

Designové studio Hana Interiéry se primárně zabývá návrhem a realizací interiérových prostor.

Naše studio vzniklo jako volná spolupráce několika architektů, interiérových designerů a stavebních firem. Mimo jiné spolupracujeme také s kvalitními dodavateli, kteří nám poskytují možnost zajistit svým klientům například nábytek na míru, jako jsou kuchyně a vestavěné skříně nebo designový kusový nábytek.

Většina naší práce se soustředí na rekonstrukce a modernizace jak bytových jednotek, tak i rodinných domů. V rámci našich činností navrhujeme i celkové dispozice zcela nových bytů či domů, samozřejmě včetně vybavení veškerých prostor.

Návrhy a realizace interiéru

Návrhy a realizace interiéru již děláme několik let. Díky vášni pro interiérový design a dlouhodobým zkušenostem z oboru Vám tak dokážeme domov vyladit s citem pro detail a originalitu.

O naší práci vypovídá mnoho úspěšně dokončených projektů a spokojených klientů.

Působíme v Odoleně Vodě, Praze a jejím širokém okolí.

KONTAKTUJTE NÁS

NAŠE VÁŠEŇ

Návrhy a realizace interiéru jsou nejen naší prací, ale zároveň i vášní. Naším cílem je navržení dokonalého domova přímo pro Vás.

MODERNIZACE 91%
AUTORSKÝ DOZOR 87%
PROJEKTOVÝ MANAGEMENT 93%
REKONSTRUKCE 93%
PLÁNOVÁNÍ 98%
INTERIÉROVÝ DESIGN 96%

CO OČEKÁVAT

Našim klientům vždy nabízíme kvalitní a spolehlivé služby, díky kterým se jejich představy stávají skutečností.
Přehled naší dosavadní práce můžete nalézt zde.

Návrhy interiéru

ÚVODNÍ KONZULTACE

V první fázi je důležité zjistit s jakými očekáváními a představami k nám klient přichází. Úvodní konzultace se převážně zaměřuje na zjištění požadavků klienta. Jedná se o upřesnění stylu, barevné kombinace, či materiálů, které klient preferuje.

Návrhy interiéru

NÁVRHY VARIANT

Na základě sdělených představ od nás klient obdrží několik základních variant. Vybraná, nejvíce vyhovující varianta je následně dále přizpůsobována až do úplné spokojenosti.

Návrhy a realizace interiéru

REALIZACE

Poslední fází je finální realizace projektu, která může z naší strany zahrnovat větší, či menší míru zainteresovanosti. Nabízíme možnost doporučení, či přímo dodání stavebních firem. Lze poskytnout i osobní autorský dozor.

MÁTE DOTAZ?

Rádi o Vás uslyšíme. Využijte prosím náš kontaktní formulář nebo nás kontaktujte skrze naší facebookovou stránku.